CASMARA ošetření pleti

Goji – kosmetika na bázi kustovnice čínské, proti předčasnému stárnutí pleti

Ošetření Goji dodává pleti úžasnou vitální energii. Jako silný antioxidant pleť znatelně omlazuje: redukuje známky stárnutí jako jsou vrásky a výrazové linky. Přináší také úspěšnou prevenci příznaků stárnutí na pleti.

goji

 

Ocean miracle  – Anti-agingové a zpevňující ošetření se silným účinkem proti známkám stárnutí. Řada Ocean Miracle představuje zcela nový koncept v kosmetice: spojení 100% přírodních složek mořského původu s nejmodernější technologií.

Přípravky jsou vhodné pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější. Velmi dobré výsledky přinášejí i u ekzematické pleti, pokožky trpící psoriázou či seboreickou dermatitidou.

ocean-miracle

Age defence – Globální anti-aging, který zlepší stav pleti o 360°

Pozitivní účinky pre & probiotik na naše zažívání jsou velmi dobře známé. Vědecké výzkumy v oblasti profesionální péče o pleť prokázaly, že pre & probiotika jsou životně důležitá také pro mladistvý vzhled, zdraví a optimální kondici naší pleti.

Program Anti-age Defense díky obsahu těchto látek posiluje svrchní ochranný plášť pokožky, takže vytváří skutečný obranný štít proti plynutí času. Zevnitř i z vnějšku bojuje proti všem příznakům předčasného stárnutí. Koriguje stávající známky stárnutí a preventivně působí proti vzniku nových.

age-defense